Wiadomości

  • 24 grudnia 2023
  • 28 grudnia 2023
  • wyświetleń: 28571

[WIDEO] Pożar domu jednorodzinnego przy ul. Sokolej

24 grudnia około godziny 20:20 strażacy zostali zadysponowani do pożaru domu jednorodzinnego przy ul. Sokolej w Czechowicach-Dziedzicach.

Pożar domu jednorodzinnego przy ul. Sokolej - 24.12.2023 · fot. OPS Dziedzice, OSP LIpowiec


W akcji gaśniczej brało 6 zastępów straży pożarnej, w tym 4 OSP i 2 PSP. Jak przekazał nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej pożarem objęty był salon, taras oraz cześć dachu. Na szczęście w budynku nie było żadnych osób. Służby otrzymały informację, że w środku znajduje się kot. Zwierzę zostało wyniesione na zewnątrz i przekazane właścicielowi, który dotarł na miejsce.W ramach działań strażacy podali 4 prądy wody w natarciu. Został zakręcony gaz, wyłączono instalację fotowoltaiczną. W dachu wykonano otwór w celu oddymienia. Przeprowadzono rozbiórkę poddasza. Wyniesiono spalone elementy wyposażenia. Dach zabezpieczono plandeką. Dom sprawdzono też pod kątem obecności tlenku węgla - zagrożenia nie stwierdzono. Akcję zakończono po północy. Przyczyny pożaru na ten moment nie są znane. Wiadomo jedynie, że ogień powstał na parterze. Śledztwo pod tym kątem przeprowadzi policja.

Loading...


Loading...

ar / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.