Wiadomości

  • 16 stycznia 2024
  • wyświetleń: 3423

[FOTO] Zastawili bramę garażową jednostce OSP. Wóz strażacki mógł nie wyjechać na akcję...

Taka sytuacja byłaby dużym problemem w momencie wyjazdu strażaków na akcję. Dwa samochody zastawiły bramę garażową jednostki OSP Zabrzeg. - Takie sytuacje zdarzają się nagminnie - mówią strażacy, którzy mają apel w tej sprawie.

Zastawili bramę garażową jednostce OSP. Wóz strażacki mógł nie wyjechać na akcję...
Zastawili bramę garażową jednostce OSP. Wóz strażacki mógł nie wyjechać na akcję... · fot. Facebook / OSP w Zabrzegu


Post o tym, że dwa samochody zastawiły bramę jednostki OSP Zabrzeg, pojawił się w poniedziałek 15 stycznia na Facebooku.

- Apelujemy po raz kolejny o niezastawianie bram garażowych. W tym przypadku Scania miałaby bardzo utrudniony wyjazd, a często jest tak, że liczy się dla Nas każda sekunda. Prosimy o udostępnianie - napisali druhowie z Zabrzega.

Na miejscu nie wezwano policji ani straży miejskiej, jednak sprawa nie zostanie pozostawiana sama sobie. Jeden z przedstawicieli strażaków z Zabrzega przekazał portalowi czecho.pl, że jednostka będzie działać w tym temacie i w kolejnych przypadkach będą zawiadamiane odpowiednie służby.

Zastawianie bram garażowych przez samochody to spory problem nie tylko w gminie Czechowice-Dziedzice, ale w całej Polsce. Niedawno portal tvn24.pl pisał o takiej samej sytuacji z Ożarowa Mazowieckiego. W tym przypadku kierowca Volkswagena otrzymał mandat od straży miejskiej w wysokości 100 złotych.

Loading...

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Zabrzeg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Zabrzeg" podaj