Wiadomości

  • 19 stycznia 2024
  • wyświetleń: 8952

[FOTO] Pożar samochodu osobowego przy ul. Niepodległości. Interweniowali strażacy

W czwartek 18 stycznia około godziny 15.30 strażacy interweniowali przy jednym z bloków przy ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach. Doszło tam do pożaru samochodu osobowego.

Interwencja straży pożarnej przy ul. Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach - 18.01.2024 · fot. OSP Czechowice


Ogniem objęta była cała komora silnika samochodu marki Suzuki Grand Vitara oraz częściowo tuje, które znajdowały się w pobliżu pojazdu. Działania strażaków polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się auto oraz tuje.

Po ugaszeniu pożaru strażacy przewietrzyli samochód oraz zakręcili instalację gazową znajdującą się w pojeździe. Butla nie została uszkodzona, ponadto była szczelna - nie była narażona na oddziaływanie termiczne.

Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 16.00. Jak informują strażacy, przypuszczalną przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie zwarcie instalacji w komorze silnika. Straty oszacowano na 15 000 złotych.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.