Wiadomości

  • 21 lutego 2024
  • 25 lutego 2024
  • wyświetleń: 17720

Hala na sprzedaż, firma planuje przeniesienie działalności. Zniknie problem smrodu w centrum?

W serwisie otodom.pl pojawiła się oferta sprzedaży hali znajdującej się przy ulicy Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach. To właśnie tam produkowana jest karma dla zwierząt, a uciążliwy zapach dochodzący z obiektu roznosi się w centrum naszego miasta.

Hala przy Narutowicza na sprzedaż za 2 800 000 mln złotych. Produkuje się tam "śmierdzącą karmę"
Hala na sprzedaż, firma planuje przeniesienie działalności. Zniknie problem smrodu w centrum? · fot. Ogłoszenie z serwisu otodom.pl


Hala wraz z działką została wystawiona za 2 800 000 złotych. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu, działka ma powierzchnię 4424 m2, a sam budynek - 1951m2. Obiekt posiada własną trafostacje o mocy 250KW, przyłącze gazu oraz wody i kanalizacji.

- Budynek produkcyjny aktualnie użytkowany jest w produkcji suszonych przysmaków dla psów. Wyposażony jest w pomieszczenia chłodnicze oraz mroźnie. Teren w całości jest ogrodzony, utwardzony, posiada parking dla pracowników oraz plac manewrowy. Budynek ma 3 kondygnacje, jest podpiwniczony - możemy przeczytać na stronie ogłoszenia.

- Hala jest sprzedawana za pośrednictwem naszej firmy. Właściciele planują przeniesienie swojej działalności w inne miejsce - przekazała nam Aleksandra Wojtyczka-Dereczeniuk z biura nieruchomości grupa 88.

Przypomnijmy, hala, o której mowa, to źródło smrodu, który od kilkunastu miesięcy daje się we znaki mieszkańcom nie tylko centrum Czechowic-Dziedzic. Pisaliśmy o tym między innymi w czerwcu 2022 roku w artykule "Śmierdzący problem w centrum Czechowic-Dziedzic".

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.