Wiadomości

  • 4 marca 2024
  • 6 marca 2024
  • wyświetleń: 778

Jak rozliczyć PIT on-line? Szkolenie z Urzędem Skarbowym w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Za nami:

W środę 6 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach pracownicy Urzędu Skarbowego przeprowadzą szkolenie z zakresu rozliczania zeznań rocznych drogą elektroniczną, z wykorzystaniem usługi Twój e-PIT.

podatki.gov.pl, rozliczenie, pit
Jak rozliczyć PIT on-line? Szkolenie z Urzędem Skarbowym w Miejskiej Bibliotece Publicznej · fot. mp


Szkolenie rozpocznie się o godzinie 12.00 w siedzibie MBP przy ulicy Jana Ignacego Paderewskiego 3. Na szkolenie zapraszamy zarówno osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorców. Wstęp wolny.

Celem szkolenia będzie zapoznanie podatników z funkcjonowaniem usługi Twój e-PIT. Omówione zostanie m. im., w jaki sposób zalogować się do usługi, jak zweryfikować, a następnie wysłać przygotowane zeznanie roczne. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się także jakie nowości w usłudze czekają na osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Dodatkowo omówione zostanie jak, w łatwy sposób, załatwiać związane z podatkami sprawy urzędowe online - bez wychodzenia z domu, korzystając z funkcjonalności usługi e-Urząd Skarbowy.

Planowany czas trwania szkolenia to około jedna godzina.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.