Wiadomości

  • 21 lutego 2024
  • 22 lutego 2024
  • wyświetleń: 2464

Kultowe smaki z Kentucky i nowy design - czechowicka restauracja KFC przeszła metamorfozę!

Artykuł sponsorowany:

Zakończyła się renowacja restauracji KFC w Czechowicach-Dziedzicach. W nowych przytulnych wnętrzach każdy z odwiedzających Gości będzie mógł z jeszcze większą przyjemnością delektować się wyjątkowym smakiem złocistego kurczaka w chrupiącej kultowej panierce. Na pierwszych klientów odświeżonego lokalu czekają wyjątkowe promocje!

Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię
Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię · fot. Materiały prasowe


Marka KFC zawsze dąży do ulepszania doświadczeń swoich Gości, dlatego nowe wnętrza zostały zaprojektowane według najlepszych standardów i najnowszych trendów. Przebudowa restauracji obejmuje zarówno całościowe odświeżenie przestrzeni dla klientów dostosowane do ich potrzeb, jak i zmodernizowanie i poprawę ergonomii kuchni, by zwiększyć komfort pracy pracowników, dzięki czemu nowy wystrój i atmosfera w pełni odzwierciedlają wizerunek marki.

W trosce o zrównoważony rozwój, w trakcie renowacji wprowadzono rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną, takie jak energooszczędne oświetlenie LED i systemy grzewcze oraz chłodzenia o mniejszym zużyciu energii. Położono równineż nacisk na cyfrowe rozwiązania, eksponując strefę składania zamówień na terminalach powiększając przy tym przestrzeń dla klientów oczekujących na ich odbiór oraz dla kurierów. Dodano także okienko open breading, aby pokazać proces przygotowywania pysznych kurczaków.

Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszą się, że w lokalu dostępne jest siedzisko dla najmłodszych oraz odświeżony kącik z zabawkami, a całe wnętrze zachowało swój przytulny charakter. Zmodyfikowana została też elewacja restauracji zgodnie z barwami marki KFC oraz zaakcentowano okienko drive-thru i miejsce na dostawę dla kurierów. Prace trwały 1,5 miesiąca.

Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię
Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię · fot. Materiały prasowe


Przeprowadzenie metamorfozy restauracji to jedno z działań marki KFC mających na celu podniesienie jakości standardów obsługi oraz komfortu klientów.

- Stale dążymy do doskonalenia naszej oferty i jakości obsługi. Wierzymy, że po renowacji restauracja w Czechowicach stanie się ulubionym miejscem spotkań dla wielu mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolic oraz Gości odwiedzających nas z innych regionów - mówi Agata Medrak, kierownik restauracji.

Metamorfozę przeszły wnętrza, ale standardem pozostaje wysokiej jakości serwis i smak! Oprócz kultowych kubełków pełnych pysznego kurczaka w panierce, KFC oferuje szeroką gamę produktów, w tym burgery, vegetsy oraz desery.

Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię
Czechowickie KFC doczekało się remontu. Przebudowano przestrzeń dla klientów oraz kuchnię - zdj. ilustracyjne · fot. Materiały prasowe


Aby uczcić nowy rozdział w historii restauracji, w dniu ponownego otwarcia marka KFC przygotowała specjalne promocje. Pierwszych 100 gości lokalu mogło kupić kubełek 15 Hot Wings za złotówkę. Dla tych, którzy nie zdążą skorzystać z tej promocji, przygotowano inne atrakcyjne oferty, m.in. Zinger Burgera lub Kubełek dla 1 osoby Hot Shots za 10 zł.