Wiadomości

  • 24 kwietnia 2024
  • 25 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 4680

[FOTO] Kraksa na DK-1. Na drogach panowały trudne warunki do jazdy

W środę 24 kwietnia przed godziną 22.00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do zdarzenia drogowego. Na jezdni w stronę Bielska-Białej, tuż za salonem Toyoty ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Kolizja na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 24.04.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do kraksy doszło podczas zmiany pasa ruchu. Samochód osobowy znalazł się przed ciężarówką i był w ten sposób pchany przez kilkadziesiąt metrów. Wstępnie wiadomo, że nikomu nic groźnego się nie stało. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki.

W środowy wieczór na drogach panowały dość trudne warunki do jazdy. Padał deszcz ze śniegiem, a temperatura oscylowała w okolicach 1-2'C. Wielu kierowców wymieniło już opony na letnie, a letnie ogumienie w takich warunkach sprawuje się nie za specjalnie. Warto zachować szczególną ostrożność!

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.