Wiadomości

  • 26 kwietnia 2024
  • 27 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 9488

Wkrótce otwarcie nowej lodziarni w naszej okolicy!

Artykuł sponsorowany:

W pierwszym dniu długiego weekendu majowego, otwiera się w naszej okolicy nowa lodziarnia. Będzie się mieściła w Bestwinie, w okolicy boiska, na ulicy Podzamcze 10. Jest to oddział znanego z Kaniowa "Przystanku Na Słodko".

Przystanek na słodko


Co powinniście o nas wiedzieć?Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 2020r. Naszą specjalnością są lody rzemieślnicze, które pokochała lokalna społeczność. Do naszej oferty dołączyliśmy wysokiej jakości lody włoskie, a na ich bazie przygotowujemy flurry i shake. W naszej kawiarni znajdziecie również apetyczne deserki i domowe ciasta. Dla miłośników kawy, parzymy ziarna z lokalnej palarni Grunt, która mieści się po sąsiedzku. W lokalu w Kaniowie możecie skorzystać z dwóch ogródków (pierwszy od strony wejścia i drugi z tyłu kawiarni) oraz stolików w przytulnym wnętrzu.

Przystanek na Słodko


W tym roku zapadła decyzja o otwarciu naszej filii w Bestwinie, co wzbudziło radość wśród stałych bywalców. Jesteśmy na finiszu prac remontowych i dopinaniu ostatnich formalności. 1 maja o godzinie 12:00 WIELKIE OTWARCIE. Planujemy dla Was szereg atrakcji - szczegóły znajdziecie na plakacie.
Lokal w Bestwinie zaprojektowaliśmy w stylu klasycznej lodziarni. Planujemy działać sezonowo, a dla naszych gości dostępne będą dwa stoliki wewnątrz i kilka przed lokalem. Wystrój będzie nawiązywał do lokalu w Kaniowie, ale UWAGA!!! Poszerzamy naszą dotychczasową ofertę o lody świderki: śmietankowe, czekoladowe oraz mieszane. Ponadto dostępnych będzie aż 10 smaków gałkowych lodów rzemieślniczych, lody włoskie, shake, flurry oraz kawa. Nie możemy się już doczekać pierwszych gości. Bądźcie z nami!

Loading...


Więcej informacji na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057561425085

Zapraszamy serdecznie!

Przystanek Na Słodko Bestwina


  • ul. Podzamcze 10
Przystanek Na Słodko Kaniów


  • ul. Batalionów Chłopskich 1e