Wiadomości

  • 9 maja 2024
  • 14 maja 2024
  • wyświetleń: 7167

Kiedy odbędą się tradycyjne imprezy miejskie? Poznajcie kalendarium wydarzeń

Wielkimi krokami zbliża się termin imprez organizowanych przez czechowicki samorząd. Kiedy odbędą się między innymi Piknik Zabrzeski, Ligota Folk, Bronowisko i Dni Czechowic-Dziedzic? Poznajcie kalendarium.

Dni Czechowic-Dziedzic już w ten weekend! Michał Szpak gwiazdą imprezy!
Kiedy odbędą się tradycyjne imprezy miejskie? Poznajcie kalendarium wydarzeń · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W miejskie imprezy będzie obfitował czerwiec. W pierwszy dzień tego miesiąca, w Parku Świętej Barbary, odbędą się Zapaleńcy, czyli aktywny Dzień Dziecka.

7. Czechowicka Noc Kultury rozpocznie się o godzinie 17.00 w piątek 14 czerwca, a tydzień później - 21 czerwca - w Parku Szwajcarska Dolina powitamy lato. Sobota 22 czerwca będzie czasem Pikniku Zabrzeskiego.

W sobotę 13 lipca na terenie przy boisku LKS Ligota odbędzie się Ligota Folk, a w niedzielę 18 sierpnia na terenie rekreacyjnym w Bronowie będzie mieć miejsce Bronowisko.

Dni Czechowic-Dziedzic - ta impreza odbędzie się już po raz 48. - odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia - 24 i 25 sierpnia. W niedzielę 25 sierpnia odbędzie się również 34. Rodzinny Rajd Rowerowy.

O szczegółach powyższych wydarzeń będziemy na bieżąco informować na portalu czecho.pl.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.