Wiadomości

  • 13 maja 2024
  • 15 maja 2024
  • wyświetleń: 2321

[FOTO] Powstał "Mobilny Ciucholand". Dzięki niemu możemy wesprzeć podopiecznych fundacji

Stowarzyszenie "Pomoc Raduje" z Czechowic-Dziedzic ruszyło z nową inicjatywą "Mobilny Ciucholand". Dzięki niej można wesprzeć podopiecznych organizacji.

"Mobilny Ciucholand" na czechowickim targowisku miejskim - 11.05.2024 · fot. Facebook / Stowarzyszenie "Pomoc Raduje"


"Mobilny Ciucholand" po raz pierwszy można było znaleźć w sobotę 11 maja na czechowickim targowisku miejskim. Dzięki niemu za symboliczną kwotę można było nabyć odzież w bardzo dobrym stanie, dając jej drugie życie, a - co najważniejsze - wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia "Pomoc Raduje" - głównie uczniów Zespołu Szkół numer 4 w Czechowicach-Dziedzicach.

- Środki zgromadzone podczas akcji zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów zajęć dodatkowych dla naszych podopiecznych w nowym roku szkolnym - przekazało w mediach społecznościowych Stowarzyszenie "Pomoc Raduje". Gdzie następnie stanie "Mobilny Ciucholand"? Informacje na temat będzie można znaleźć na oficjalnym profilu Stowarzyszenie "Pomoc Raduje" na Facebooku.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.