Wiadomości

  • 15 maja 2024
  • 16 maja 2024
  • wyświetleń: 611

Restauracja Dębowa w Bielsku - miejsce do zadań specjalnych

Materiał partnera:

Jest takie miejsce w Bielsku Białej, do którego w dowolny dzień możemy przyjść na rodzinny obiad, następnego dnia zorganizować w nim konferencję, a w weekend odprawić uroczyste przyjęcie z okazji urodzin. Miejscem tym jest restauracja Dębowa, która dzięki swojej wszechstronności nie raz już sprostała najróżniejszym potrzebom swoich klientów. Poznaj ją bliżej, nie tylko od kuchni.

Restauracja Dębowa


Na mapie Polski ubywa lokali gastronomicznych, które dają gościom coś więcej niż jedzenie. Nowo powstające restauracje coraz częściej specjalizują się w wąskiej dziedzinie kulinarnej i oferują potencjalnym klientom ograniczone możliwości co do formy spędzania czasu. Restauracja Dębowa wyróżnia się na tym tle, oferując gościom nie tylko wyśmienitą kuchnię w wielu wariantach, ale też umożliwiając im skorzystanie z jej przestrzeni na różne sposoby. Jest to restauracja w Bielsku-Białej, do której w dowolnym momencie możemy przyjść na rodzinny obiad, a także zorganizować przyjęcie weselne lub inną ważną uroczystość.

Dębowa ugości nas zarówno, gdy chcemy się zrelaksować i po prostu smacznie zjeść, jak i wtedy, gdy skrupulatnie planujemy spędzić w niej najważniejszy dzień w życiu. Między tymi dwiema okoliczność jest jeszcze szerokie spektrum innych okazji, w których restauracja Dębowa również wychodzi nam naprzeciw.

Rodzinne uroczystości i spotkania w przyjaznej atmosferzeZacznijmy od podstaw, czyli od tego, co restauracja Dębowa ma w zanadrzu na co dzień. Przede wszystkim to doskonała kuchnia, przygotowywana kunsztownie przez wykwalifikowanych kucharzy. Ci wiedzą najlepiej, że czasem mamy ochotę na tradycyjny rosół lub żurek na maślance, a innym razem wolelibyśmy rozsmakować się w wołowinie po burgundzku lub w perliczce w towarzystwie puree z batata. Dla koneserów przygotują również zupę rybną, podadzą amerykański sandwich z pastrami lub stek. Dzieci również znajdą tu swoje ulubione propozycje, byśmy mogli spędzić czas przy jedzeniu w kompletnym, rodzinnym gronie.

Bankiety i imprezy okolicznościowe - elegancja i profesjonalizmIndywidualne podejście do klienta i elastyczność, a także otwartość sprawiają, że w restauracji Dębowej zrealizujemy swoje przejęcie marzeń. Dwie sale: balowa i bankietowa, pozwalają na zorganizowanie zarówno kameralnego, jak i większego wydarzenia. Przy tego typu okazjach wybieramy z kilku wariantów menu (uwzględniającego także diety i alergie) i oddajemy się w ręce doświadczonych menadżerów, którzy zadbają o najmniejsze szczegóły przyjęcia weselnego czy jubileuszu. Zadbają oni również o stosowne dekoracje, pełne elegancji, kwiatów i subtelnych detali. Piękne wnętrza i otoczenie restauracji poszerzają jej potencjał np. o możliwość urządzenia wesela w plenerze i zabawy w klimatycznej Chacie Grillowej. Nie bez znaczenia jest tutaj także bliskość miejsca noclegowego oraz zlokalizowanie restauracji w samym sercu Beskidów.

Spotkania biznesowe i szkolenia - stwórz profesjonalny wizerunek firmyRestauracja Dębowa jest miejscem przestronnym z wieloma udogodnieniami, dlatego może zaoferować gościom również możliwość organizacji konferencji, bankietów, spotkań biznesowych czy integracyjnych pikników oraz firmowych garden party. Specjalnie z myślą o eventach biznesowych, Dębowa udostępnia klientom przestronne sale z niezbędnym wyposażeniem i sprzętem multimedialnym. Jedzenie, które jest ich integralnym elementem, można komponować na bazie menu z karty lub dostosować do indywidualnych potrzeb.

Wszechstronność restauracji Dębowej na tym się nie kończy. W jej wnętrzach można przeżyć również udany bal studniówkowy czy urządzić poprawiny. A zatem każdy z nas, na wielu etapach życia i w jego różnych sferach skorzysta z możliwości, które daje to wielofunkcyjne miejsce. Zanim jednak zdecydujemy się na urządzenie w restauracji Dębowej uroczystości osobistej lub firmowego bankietu, odwiedźmy ją po prostu - zjeść pyszny, nowopolski obiad oparty o naturalne, sezonowe składniki.