Wiadomości

  • 17 maja 2024
  • 20 maja 2024
  • wyświetleń: 4614

[WIDEO] Gejzer przy ulicy Prusa. Kierowca uszkodził hydrant i zbiegł z miejsca zdarzenia

W czwartek 16 maja przed godziną 21.00 służby miejskie, a także policja i straż miejska interweniowały przy ulicy Prusa w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie dawnej "Piwiarni Ogrodowej". Doszło tam do uszkodzenia hydrantu przez jednego z kierowców.

Uszkodzony hydrant przy ulicy Prusa w Czechowicach-Dziedzicach - 16.05.2024
Uszkodzony hydrant przy ulicy Prusa w Czechowicach-Dziedzicach - 16.05.2024 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Informację na temat tego zdarzenia otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. W wiadomości do portalu czecho.pl przesłanej poprzez "Wyślij Info", napisał, że "fontanna zalewała ulicę".

Jak przekazano portalowi czecho.pl w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach, zgłoszenie o tym zdarzeniu spółka otrzymała o godzinie 20.40.- Z hydrantu, który uległ uszkodzeniu, pobierana jest woda na budowę hali. Zniszczył go prawdopodobnie kierowca, który zbiegł z miejsca zdarzenia. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu uszkodzonego hydrantu oraz zakręceniu zasuwy - poinformowano nas w czechowickim PWiK.

Na miejscu interweniowały także patrol policji oraz straż miejska. Sprawą zajmuje się pierwsza ze służb.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.