Wiadomości

  • 30 maja 2024
  • 8 czerwca 2024
  • wyświetleń: 3078

[WIDEO] Ich skecze już są kultowe na Śląsku. Zdolni i Skromni wystąpią w MDK!

Oto Ewelina, Żak, Olga i Andrzej, czyli Sztefa i Brajan z rodziną. Niedawno rozkochali w sobie Ślązaków. Teraz kabaretowe odkrycie ostatnich lat rusza w "Wielką Śląską Trasę", podczas której wystąpią w Czechowicach-Dziedzicach! Zapraszają na program energetyczny, dziki i pełen niespodzianek. Skecze z życia wzięte, swojskość, prawdziwość i spontaniczność. Będzie śmiesznie.

Ich skecze już są kultowe na Śląsku. Zdolni i Skromni wystąpią w MDK!
Ich skecze już są kultowe na Śląsku. Zdolni i Skromni wystąpią w MDK! · fot. Materiały prasowe


Co w programie?- Skecze z życia wzięte, swojskość, prawdziwość i spontaniczność. Będą elementy śląskie. Będą skecze przygotowane specjalnie na tę trasę koncertową. Będą wpadki i sceniczne szaleństwa. Będzie Sztefa i Brajan. Będzie śmiesznie. Będą zdjęcia po występie. Na końcu będą lecieć lajbiki! Proszę się przygotować! - zapowiadają Zdolni i Skromni.

Kabaret Zdolni i Skromni to projekt stworzony na 25. Rybnicką Jesień Kabaretową RYJEK 2021. Formacja stworzyła skecz "Śląska dziewczyna", który na YouTubie obejrzało ponad 4,4 mln osób. Grupę tworzą Andrzej Kozłowski, Ewelina Wojtak, Łukasz Żak oraz Olga Łasak.

Zdolni i Skromni wystąpią w Czechowicach-Dziedzicach w poniedziałek 9 grudnia o 17.30 w Miejskim Domu Kultury. Bilety na występ można zakupić TUTAJ.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj