Wiadomości

  • 8 czerwca 2024
  • 17 czerwca 2024
  • wyświetleń: 4157

Zakończyły się zapisy na "Wakacje z MOSiRem 2024". "Pierwsze osoby w kolejce ustawiały się o 4.15"

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach rusza z kolejną akcją lato. Ośrodek przygotował mnóstwo ciekawych niespodzianek, warsztatów oraz wycieczek. UWAGA! Zapisy już się zakończyły.

"Wakacje z MOSiRem 2024". Ośrodek przygotował mnóstwo niespodzianek, warsztatów oraz wycieczek
Zakończyły się zapisy na "Wakacje z MOSiRem 2024". "Pierwsze osoby w kolejce ustawiały się o ?.??" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach podał na Facebooku, że pierwsze osoby chcące zapisać swoje pociechy na "Wakacje z MOSiR-em 2024" ustawiały się w kolejce już o godzinie 4.15 - zapisy rozpoczynamy się o 7.30.

- Jest nam niezmiernie miło, że nasza oferta cieszy się tak dużym zainteresowaniem oraz dziękujemy za słowa przekazywane od Was rodziców, że dzieci uwielbiają nasze zajęcia i często nie mogą się ich doczekać - dodał MOSiR. Dla uczestników zapewnionych było ponad 600 miejsc.

Loading...


Przypomnijmy, "Wakacje z MOSiR-em 2024" potrwają przez 6 tygodni, od 24 czerwca do 2 sierpnia, przez 3 dni w każdym tygodniu (poniedziałek, środę i piątek), w następujących terminach:
  • 24 - 28 czerwca 2024
  • 1 - 5 lipca,
  • 8 - 12 lipca,
  • 15 - 19 lipca,
  • 22 - 26 sierpnia,
  • 29 lipca - 2 sierpnia.


W akcji mogą brać udział dzieci zamieszkałe na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Jedno dziecko lub rodzeństwo może zostać zapisane na 12 imprez, w tym maksymalnie 5 wycieczek podczas trwania całej akcji "Aktywne Wakacje z MOSiR-em 2024".

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 7. do 12. lat, czyli z roczników od 2017 do 2012. Koszt uczestnictwa za każde zajęcia to 50 zł, a za wycieczki wyjazdowe 60 zł, płatne jednorazowo (GOTÓWKĄ) w dniu zapisów. W razie rezygnacji z zajęć wpłata nie podlega zwrotowi. MOSiR nie przyjmuje zapisów telefonicznych.

Organizator zapewnia aktywny wypoczynek, zdrową przekąskę, opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów oraz ubezpieczenie NNW. W dni, w których przewidziane są zajęcia rekreacyjne, uczestnik ma obowiązek posiadać strój kąpielowy oraz ręcznik, strój sportowy, a także obuwie zamienne sportowe.

Szczegółowy harmonogram oraz potrzebne załączniku można znaleźć TUTAJ.

"Wakacje z MOSiRem 2024". Ośrodek przygotował mnóstwo niespodzianek, warsztatów oraz wycieczek
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.