Wiadomości

  • 4 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 2124

Pijany kierowca z Czechowic zatrzymany

Policjanci bielskiej drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców - 51-letniego mieszkańca Czechowic-Dziedzic, który po pijanemu holował drugi pojazd. Jego kierowca - 41-letni mieszkaniec Gliwic też był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 17.00 w okolicy ronda przy ulicy Bielskiej w Kobiernicach. Podejrzenie policjantów wzbudziło audi, którego kierowca holował fiata seicento. Obaj zatrzymani do kontroli drogowej kierowcy okazali się nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że czechowiczanin kierujący audi miał we krwi przeszło promil alkoholu. Sprawca tłumaczył się, że przed zatrzymaniem wypił drinka.

Zdziwienie policjantów było ogromne, gdy okazało się, że kierujący fiatem mieszkaniec Gliwic również jest pijany - miał we krwi 0,8 promila alkoholu. Ponadto w trakcie sprawdzeń wyszło na jaw, że 41- letni mężczyzna poszukiwany jest przez jednostkę Policji z Gliwic.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.