Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1219

Wicewojewoda do spraw kluczowych

3 marca Wiesław Maśka (ostatnio wicewojewoda śląski) rozpoczął pracę w czechowickim Urzędzie Miejskim. Burmistrz Marian Błachut utworzył dla niego nowe stanowisko – pełnomocnika burmistrza ds. projektów kluczowych.

– Moim obowiązkiem było zapewnić stanowisko w urzędzie panu Maśce – mówi burmistrz. A dlaczego, tłumaczy sam zainteresowany: – Wróciłem do urzędu po urlopie bezpłatnym na czas pełnienia funkcji publicznych. Urząd nigdy nie rozwiązał ze mną stosunku pracy. Urlop bezpłatny rozpoczął się Wiesławowi Maśce, gdy przestał pełnić funkcję wicedyrektora Administracji Zasobów Komunalnych w 1998 roku, pracując później jako wicestarosta bielski i wicewojewoda śląski.

Wiesław Maśka pracuje w ratuszu na czas nieokreślony, na pełen etat. Burmistrz nie informuje o wysokości miesięcznego wynagrodzenia, ale mówi, że nowy pracownik zarabia tyle, ile naczelnicy wydziałów urzędu.

Więcej w wydaniu papierowym Gazety Czechowickiej!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.