czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 434

UM Liderem Edukacji Samorządowej

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach został uhonorowany tytułem „Lidera Edukacji Samorządowej”. Nagrodę zwaną potocznie „Walerianem” przyznaje Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej.

UM Liderem Edukacji Samorządowej


W uroczystości wręczenia dyplomu i kryształowej bryłki „Lider Edukacji Samorządowej 2007” uczestniczył 15 kwietnia Sekretarz Miasta Marek Gazda. Uroczystość wręczenia nagród była jednocześnie okazją do podsumowania osiemnastu lat działalności Ośrodka w województwie śląskim.

W roku 2007 w kierowanych do administracji samorządowej szkoleniach wzięło udział 4 638 osób. W sumie w ciągu 18 lat istnienia ośrodka w szkoleniach wzięło udział ponad 70 tysięcy samorządowców.

Warto wspomnieć, że Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach tytuł „Lidera Edukacji Samorządowej” otrzymał już po raz czwarty.

ups / czecho.pl, źródło: UM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.