czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 2644

Czechowiczanin pobity w Bielsku

Policjanci komisariatu III przesłuchali sprawców pobicia, do którego doszło w sobotnią noc w bielskim parku przy ulicy Słowackiego.

Agnieszka D. - 21-letnia bielszczanka bez powodu zaatakowała parę odpoczywającą na ławce. 35-letnia kobieta był przez nią bita po głowie. Kiedy w obronie ofiary stanął przebywający wraz z nią 29-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, nagle do pary doskoczyli kompani napastniczki. Dwie sprawczynie - 19-letnia Bożena P., 17-letnia Aleksandra M. oraz 24-letni Marcin B. dotkliwie pobili i skopali po całym ciele pokrzywdzonych.

Sprawcy zostali ujęci chwilę po zdarzeniu przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej i przekazani w ręce stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało, że byli nietrzeźwi - mieli we krwi od 1 - 2,5 promila alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Za pobicie grożą im kary 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.