czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2008
  • wyświetleń: 1096

Sukces PCK w czechowickim liceum

W kwietniu drużyna Zespołu Liceów im. M. Skłodowskiej-Curie (w składzie: Agnieszka Wizner, Ewa Bebek, Paulina Szczerbowska, Patrycja Kuś i Marta Kropka) zajęła I miejsce w XI Zawodach Drużyn Młodzieżowych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy o Puchar Burmistrza Miasta Czechowice-Dziedzice.

Drużyna zdobyła największą liczbę punktów ze wszystkich szkół, które brały udział w zawodach. Jest to już kolejny sukces młodzieży naszej szkoły w dziedzinie udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o zdrowym stylu życia i PCK.

Ta właśnie drużyna "Medyków Młodzieżowych" w ubiegłym roku wygrała zawody na szczeblu rejonowym i pod opieką p. profesor Katarzyny Ożóg-Gilowskiej wzięła udział w zawodach okręgowych w Krakowie, gdzie otrzymała wyróżnienie. W zeszłym roku uczennica Marta Olszewska wygrała Rejonowy etap Olimpiady wiedzy o zdrowiu i Polskim Czerwonym Krzyżu.

Zespół Liceów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.