Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2002
  • wyświetleń: 809

Zawsze można inaczej

Z dreszczykiem emocji i wielką radością odkrywano tajemnice prawdziwego radiowozu policyjnego oraz penetrowano wnętrze czerwonego samochodu strażackiego. Wielką frajdą okazała się próba własnych sił z judokami, którzy podczas pokazu przekonywali o atrakcyjności tej dyscypliny. To tylko niektóre atrakcje, w których uczestniczyło około trzech tysięcy dzieci i młodzieży podczas Dnia Profilaktyki, który odbył się na miejskim kąpielisku we wtorek, 30 lipca.

- Tematem przewodnim tegorocznej szkolnej Akcji Lato było hasło "Radość bez alkoholu, wakacje bez ryzyka". Stąd pomysł zorganizowania dzisiejszej imprezy. Po raz pierwszy w naszej tegorocznej Akcji Lato uczestniczyło bardzo wiele szkół. Chcieliśmy oficjalnie podsumować tę akcję i przy okazji pokazać alternatywne formy spędzenia wolnego czasu - mówi pełnomocnik Zarządu Miasta ds. organizacji pozarządowych Irena Czaja.

więcej czytaj w papierowym wydaniu Echa (str. 13)

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.