czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2008
  • wyświetleń: 3234

Gimnazjaliści walczyli na piasku

Od 9 rano na Przystani Żwirownia w Kaniowie rywalizowali we wtorek między sobą w siatkówkę plażową uczniowie gimnazjów gminy Bestwina.

Gimnazjaliści walczyli na piasku
fot. gminabestwina.info


Były to doroczne rozgrywki o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bestwina.Każde z gimnazjum wystawiło po 3 drużyny dziewcząt i 3 drużyny chłopców, konieczne więc było rozegranie w każdej grupie po 15 meczów, czyli w sumie 30.

Znakomicie dopisała pogoda,wszak przy tej konkurencji nie wolno narzekać na nadmiar słońca i brak wiatru. W ubiegłym roku deszcz rozganiał grających i przeszkodził również w dekoracji zwycięzców. W tym roku wszystko przebiegło sprawnie, a bliskość wody powodowała, że zawodnicy w czasie przerw biegali się ochłodzić.

Podobnie, jak w zeszłym roku nauczyciele WF-u smażyli na grillu kiełbaski i serwowali swoim podopiecznym.

W punktacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum Publiczne w Bestwinie. Wśród dziewcząt I miejsce zajęły Martyna Desperak i Katarzyna Chrapek z GP Bestwinka, II - Asia Ślosarczyk i Ewelina Ślosarczyk z GP Bestwina, III - Kinga Stasicka i Kasia Krawczyk - GP Bestwina.

Wśród chłopców najlepsi byli Damian Wróbel i Wojciech Jędryka - GP Bestwina, II - Dawid Brzeźniak i Kuba Walaszczyk - GP Bestwinka, III - Kuba Krystyan i Jacek Kropacz.

gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.