czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1117

Zbiórka odpadów biodegradowalnych

Mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej, którzy nie posiadają przydomowych kompostowników mogą selektywnie zbierać odpady biodegradowalne z terenów zielonych, ogródków przydomowych tj. skoszoną trawę, liście, odpady roślinne do czarnych worków.

Worki będą bezpłatnie odbierane przez Firmę Bormal z Ligoty w terminach ustalonych w harmonogramie odbioru odpadów segregowanych. Zakup worków leży po stronie mieszkańców.

Odpady wielkogabarytowe pochodzące z gospodarstw domowych tj. zużyte meble, wyposażenie domów za wyjątkiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego będą bezpłatnie przyjmowane w siedzibie Firmy Bormal przy ul.Rolników 16 w Ligocie. Szczegółowe informacje będą udzielane pod numerem telefonu 032 214-23-79.

Bliższe informacje można uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego tel. 032 214 71 00 lub 032 214 71 69

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.