czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2008
  • wyświetleń: 4949

Foto-temat: Zmagania strażaków

Od 9 rano w sobotę, 28 czerwca, na boisku w Bestwince rywalizowały ze sobą wszystkie jednostki OSP gminy Bestwina w zawodach sportowo-pożarniczych.

Foto-temat: Zmagania strażaków
fot. gminabestwina.info


.

Wśród kobiet bezkonkurencyjne były zawodniczki OSP Janowice, drugie miejsce zajęły zawodniczki OSP Bestwina, a druhny z OSP Bestwinka przeżyły dramat, na jednej ze zmian kontuzji doznała biegnąca zawodniczka i nie ukończyły konkurencji, a samą zawodniczkę karetka odwiozła do szpitala na prześwietlenie bolącej nogi.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się gospodarze – druhowie OSP Bestwinka, która wystawiła dwie drużyny i zajęły one dwie pierwsze lokaty. Trzecie miejsce przypadło strażakom z OSP Kaniów, na czwartym zawody ukończyła Bestwina, a na piątym Janowice.Ogromną furorę zrobił występ najmłodszych zawodniczek i zawodników. Mają dopiero po klika lat, a już sposobią się do zawodu strażaka i należy przyznać, że posiadają doskonałe umiejętności… Swoją sztafetę, przy ogromnym dopingu rodziców i pozostałej publiczności wykonali w doskonałym czasie.

Jak podkreślił sędzia główny zawodów, gdyby dokonać odpowiednich przeliczeń związanych z wiekiem uczestników, to ci najmłodsi byliby zwycięzcami zawodów, bo nie dość, że metę pokonali bardzo szybko, to jeszcze swoje zadanie wykonali bezbłędnie. W nagrodę otrzymali swoje pierwsze w życiu prawdziwe medale, którymi uhonorowani zostali przez wójta Stefana Wodniaka i Jana Oziminę.

gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.