Wiadomości

  • 30 lipca 2008
  • wyświetleń: 2109

Zjazd absolwentów na jubileusz liceum

W październiku w murach Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie spotkają się absolwenci czechowickiej szkoły.

Zjazd absolwentów na jubileusz liceum
fot. Liceum


Spotkaniu będzie przyświecał jubileusz 60-lecia istnienia liceum w Czechowicach-Dziedzicach. Z tej okazji placówka przygotowała kilka ciekawych imprez, z których największą i dostarczającą najwięcej wzruszeń będzie z pewnością zjazd absolwentów.

Obchody jubileuszu 25 października rozpoczną się o 14.00 mszą w kościele Królowej Polski, która będzie odprawiana przez księży, notabene absolwentów, pod przewodnictwem ks. abp. Kazimierza Nycza. Dwie godziny później w Miejskim Domu Kultury rozpocznie sie uroczysty koncert.

Wieczorem uczniowie przejdą do budynku liceum, gdzie kiedyś się uczyli. Będzie okazja, by powspominać lata nauki, zwiedzić odnowione pomieszczenia, w któych wciąż czuć ducha historii i przede wszystkim spotkać się z koleżankami i kolegami z klasy.

Byli uczniowie spotkają się ponownie 15 listopada. W Dworku Stara Cynkownia zaplanowano Bal Absolwentów. Grono starych przyjaciół już nie tylko będzie mogło wymienić szkolne wspomnienia, ale również pobawić się przy muzyce.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.