czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 października 2008
  • wyświetleń: 2867

Pomnik ma zostać przy rondzie!

Pomnik Braterstwa Broni ma zostać przy rondzie! - tak twierdzą czytelnicy czecho.pl. Czy zostaną wysłuchani powinniśmy się przekonać niebawem.

Reklama

Pomnik ma zostać przy rondzie!
Pomnik Braterstwa Broni dzieli czechowiczan.


Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut na antenie Radia Bielsko zaznaczył, że o przyszłości pomnika być może decyzję podejmą mieszkańcy. Jak głosowaliby w drodze referendum internauci? Sprawdziliśmy!

Przez dwa tygodnie czechowiczanie i czytelnicy portalu czecho.pl mogli oddać głos w ankiecie z pytaniem "Jak zagłosowałbyś w referendum dot. usunięcia pomnika Braterstwa Broni?".

Zdecydowana większość, 71% odpowiadających w ankiecie, protestuje przeciwko usunięcia pomnika z miejsca przy Rondzie Solidarności. Przeciwnego zdania jest niewiele ponad 1/4 ankietowanych.

Tylko 3% pytanych czytelników czecho.pl nie wzięłoby udziału w głosowaniu. To ukazuje jak istotny dla mieszkańców jest los monumentu. Czy mielibyśmy zatem do czynienia z rekordową frekwencją?

aka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.