Wiadomości

  • 29 października 2008
  • wyświetleń: 1360

Pacjenci z powiatu oceniają lekarzy

Opinie na temat funkcjonowania służby zdrowia w powiecie bielskim mogą wyrażać mieszkańcy Bielska-Białej i okolicznych gmin.

Pacjenci mają możliwość podzielenia się swoimi uwagami oraz spostrzeżeniami na temat działania publicznych szpitali, przychodni, pogotowia ratunkowego i punktów ratownictwa.

- Dajemy ludziom możliwość wypowiedzenia się, gdyż chcemy się dowiedzieć, czy poszczególne placówki zdrowotne należycie świadczą usługi - podkreśla Lucyna Majewska, p.o. naczelnika Wydziału Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku Białej.

Ankieta składa się z dwóch części. Pierwsza związana jest z wyrażeniem opinii głównie na temat pogotowia. Z kolei w drugiej można ocenić pracę wszystkich placówek nadzorowanych przez powiat, czyli szpitali i przychodni. Siedem głównych pytań dotyczy m.in. oczekiwanego przez pacjentów czasu na przyjazd karetki czy uprzejmości i fachowości personelu.

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.