Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 listopada 2008
  • wyświetleń: 4435

Policja poszukuje Józefa Kruczka

W dniu 22 listopada 2008 roku około 6.00 rano wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił: Józef Kruczek, s. Władysława, Anny, urodzony 5 listopada 1957 roku w Bielsku-Białej, zam. Bielsko-Biała, ul. Skrzydlewskiego 15/14.

Policja poszukuje Józefa Kruczka
Zaginiony Józef Kruczek


Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 173 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe, krótkie, twarz owalna, oczy piwne, uszy średnie, przylegające, nos średni, uzębienie pełne. Rodzina nie zapamiętała ubioru zaginionego.

Znaki szczególne: w tylnej części głowy widoczne blizny po doznanych urazach, charakterystyczny wystający brzuch i chude nogi.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ulicy Traugutta 2c, numer telefonu (033) 8121700 lub z najbliższą jednostką Policji, numery telefonów alarmowych – 997, 112.

KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.