czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2009
  • wyświetleń: 1663

Zła pogoda - jeździmy ostrożniej

Choć warunki jazdy na drogach były trudne minionej doby w woj. śląskim zanotowano mniej wypadków i kolizji niż w poprzednie dni - tak wynika z niedzielnych informacji służb kryzysowych.

Reklama

W sobotę na drogach regionu doszło do 6 wypadków i 89 kolizji, w których rannych zostało 14 osób. Według informacji Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Śląskiego, w niedzielę wszystkie ważniejsze drogi w regionie są przejezdne, jedynie na drogach wojewódzkich oraz krajowej "jedynce" w powiecie częstochowskim utrzymuje się cienka warstwa pośniegowego błota. W całym województwie pracują 43 jednostki sprzętu przeciwgołoledziowego i 5 pojazdów odśnieżających.

Według meteorologów, do niedzielnego popołudnia w woj. śląskim nadal może wiać silny wiatr, powodujący lokalne zamiecie i zawieje śnieżne. Miejscami mogą tworzyć się zaspy, utrudniające ruch na drogach.

Radio Express

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.