Wiadomości

  • 21 października 2003
  • wyświetleń: 857

Kibicom Victorii już nie jest wesoło

Kilkudziesięciu kibiców Victorii Jaworzno stawiło się dzisiaj w sądzie grodzkim w Pszczynie, licząc na to, że zostanie ogłoszony wyrok w ich sprawie. Kibice liczyli, że za demolkę jaką urządzili w sobotę w Czechowicach, przy okazji meczu z tamtejszą Walcownią, będą musieli zapłacić po tysiąc złotych grzywny. Okazuje się jednak, że sprawa przed pszczyńskim sądem nie zakończy się tak szybko i tak pomyślnie, jak by tego oczekiwali kibice. Dowodem w sprawie będzie bowiem kaseta magnetowidowa, na której dumni z siebie kibice, uwiecznili swoje sobotnie "wyczyny" w Czechowicach.

Natomiast wobec sześciu kibiców Victorii, decyzją pszczyńskiej prokuratury i sądu, zastosowano dzisiaj areszt tymczasowy. Mieszkaniec Oświęcimia oraz piątka młodych ludzi z Jaworzna odpowiadać będą za czynną napaść na policjantów. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Iza

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.