czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2009
  • wyświetleń: 4420

Policja: Poszukiwana oszustka

Bielscy policjanci poszukują sprawczyni szeregu oszustw, do których doszło początkiem września 2008 roku w sklepach na terenie całego śląska.

Policja: Poszukiwana oszustka
fot. Policja


Osoby, które rozpoznają kobietę na załączonym zdjęciu proszone są o pilny kontakt z Sekcją do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121270, 1432 lub z najbliższą jednostką Policji – nr alarmowe 997, 112. Gwarantujemy anonimowość!

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej prowadzą śledztwo przeciwko Sławomirowi J., który wspólnie z nieznaną, około 30-letnią kobietą (na załączonym zdjęciu) w dniach pomiędzy 6 a 14 września 2008 roku w sklepach w Bielsku-Białej, Żywcu, Żorach, Cieszynie, Jastrzębiu Zdroju i Rybniku wyłudził sprzęt komputerowy i telewizyjny na kwotę przeszło 30 tysięcy złotych.

Sprawczyni na podstawie skradzionych dokumentów zakupiła w systemie ratalnym laptopy i telewizory. Podawała się za właścicielki skradzionych dokumentów tożsamości twierdząc, że jest pracownicą bielskiego PKS-u lub rybnickiego ZUS-u. Do poszczególnych sklepów przywoził ją Sławomir J. volkswagenem passatem combi.

Osoby, które rozpoznają kobietę na załączonym zdjęciu lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z Sekcją do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121270, 1432 lub z najbliższą jednostką Policji – nr alarmowe 997, 112. ZAPEWNIAMY CAŁKOWITĄ ANONIMOWOŚĆ!

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.