czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2009
  • wyświetleń: 1260

Pół miliona złotych na turystykę

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił konkurs w dziedzinie krajoznawstwa i upowszechniania turystyki. Celem konkursu jest wsparcie zadań publicznych Województwa Śląskiego w dziedzinie krajoznawstwa, w tym upowszechniania turystyki o zasięgu lub znaczeniu regionalnym. Budżet konkursu wynosi pół miliona złotych.

Reklama

Dofinansowanie można uzyskać m.in. na: wytyczanie, znakowanie oraz utrzymanie szlaków turystycznych, punktów informacji turystycznej, tworzenie i rozwój produktów turystycznych oraz organizację imprez dla dzieci i młodzieży. Można składać także projekty badań marketingowych dotyczących ruchu turystycznego oraz wizerunku województwa w 2009 roku, opracowanie przewodnika turystycznego po województwie oraz wdrażanie strategii komercjalizacji „Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego”.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty statutowo działające w obszarze krajoznawstwa i turystyki. Oferty można składać do 4 marca, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 marca.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.