czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2009
  • wyświetleń: 1219

Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w darta

Już 14 marca o godzinie 16:30 na kręgielni "Wodnik" rozpocznie się Cykl Turniejów Darta Amatorów o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

Mistrzostwa Czechowic-Dziedzic w darta


Cykl będzie składał się z 8 turniejów, które ostatecznie wyłonią mistrza. W każdym z turniejów za udział i zwycięstwa uczestnicy będą gromadzić punkty a przy okazji mogli zdobyć cenne nagrody. Pierwszy z nich będzie toczył się o Puchar Dyrektora MOSiR. Turniej jest otwarty i będzie rozgrywany tylko w kategorii open bez podziału na wiek i płeć.

Wpisowe do turnieju będzie wynosić 10zł dla młodzieży do 25 roku życia i 12 zł dla pozostałych uczestników. Zapisy do 11 marca na kręgielni. Głównym celem tej inicjatywy jest popularyzacja tej dyscypliny sportu jak również chęć zorganizowania czegoś nowego.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnej zabawy i podnoszenia swoich zdolności manualnych. Organizatorami zawodów jest Kręgielnia „Wodnik” oraz MOSiR, natomiast współorganizatorem Młodzieżowa Rada Miejska. Patronat nad cyklem objęła Gazeta Czechowicka. Więcej informacji na stronie www.dart.marmus.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.