czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2009
  • wyświetleń: 4409

Nowy radiowóz w Czechowicach

12 marca o godzinie 13.00 w Czechowicach-Dziedzicach na placu Jana Pawła II odbyło się uroczyste przekazanie policyjnego radiowozu dla Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach.

Nowy radiowóz w Czechowicach
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Radiowóz marki KIA cee`d turbo diesel został przekazany przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Nowy samochód jest przeznaczony do pełnienia służby patrolowej, to radiowóz oznakowany w kolorze srebrnym z elementami odblaskowymi w kolorze niebieskim i białym. Zapraszamy do Galerii.Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach ma w dyspozycji osiem samochodów - w tym dwa nieoznakowane.

W uroczystości przekazania kluczyków do radiowozu uczestniczyły władze policji - Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach – nadinspektor Dariusz Biel, p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej – mł. insp. Krzysztof Chrobak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - podkomisarz Jurasz Elwira, Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach – mł. insp. Bogdan Ogrodzki, przedstawiciele władz powiatu bielskiego – starosta Andrzej Płonka oraz członek zarządu powiatu bielskiego Stanisław Pięta, wójt gminy Bestwina – Stefan Wodniak, oraz władze naszego miasta burmistrz Marian Błachut, zastępca burmistrza Stanisław Czyż oraz przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kwaśny.

Poświęcenia samochodu, który będzie jeździł po ulicach naszego miasta dokonał proboszcz parafii NMP Królowej Polski – ks. Karol Psurek.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach – nadinspektor Dariusz Biel przekazał kluczyki do radiowozu policyjnego burmistrzowi Marianowi Błachutowi, który z kolei w imieniu wszystkich mieszkańców naszego miasta przekazał kluczyki na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach – mł. insp. Bogdana Ogrodzkiego mówiąc, że pojazd ten jest wyrazem uznania dla codziennej, pełnej poświęceń i wyrzeczeń służby policjantów, a także życzył by ten pojazd służył czechowickiej policji jak najdłużej i przyczyniał się do jeszcze skuteczniejszego działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.