czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2009
  • wyświetleń: 5070

15- i 16-latek ukradli wózek widłowy

Nietypowy pojazd o wartości 7 tysięcy złotych padł łupem dwójki czechowiczan w wieku 15 i 16 lat. W poniedziałek zatrzymali ich policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

15- i 16-latek ukradli wózek widłowy
fot. Policja


Do kradzieży doszło nocą z 29/30 maja br. Złodzieje przedostali się na teren firmy przy ulicy Bestwińskiej i skradli wózek widłowy. W poniedziałek do właściciela firmy przyszli dwaj nieznajomi, którzy stwierdzili, że za "odpowiednią" opłatą wskażą złodziei, a zarazem miejsce, gdzie aktualnie znajduje się skradziony pojazd.

Mężczyzna przekazał im 120 złotych, a w zamian uzyskał interesujące go informacje. O zdarzeniu powiadomił jednocześnie czechowickich policjantów. Okazało się, że skradziony wózek widłowy znajdował się przy ulicy Nad Białką. Sprawcy porzucili go tam, po tym gdy ugrzązł w błocie i nie mogli dalej kontynuować jazdy.

Policjanci zatrzymali dwójkę nieletnich złodziei. Obaj zatrzymani trafili do Izby Dziecka. Za kradzież odpowiedzą przed Sądem dla Nieletnich.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.