czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2009
  • wyświetleń: 2944

Można oddać zniszczone meble i AGD

Mieszkańcy, którzy na skutek zalania swoich posesji posiadają zniszczone meble, wielkogabarytowy sprzęt AGD (pralki, lodówki) oraz pozostałe przedmioty mogą je oddać - poinformował UM Czechowice-Dziedzice.

Reklama

Można oddać zniszczone meble i AGD
fot. gminabestwina.info


Osoby te są proszone o zgłaszanie rodzaju i ilości posiadanych odpadów, miejsca ich składowania do Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności i Spraw Obronnych pod nr tel. 032 214 71 65 lub do Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa pod nr tel. 032 214 71 00 w godzinach pracy Urzędu tj. od godz. 7.30 do godz. 15.30, a po godzinie 15.30 do Straży Miejskiej pod nr tel. 032 215 54 92. Zgłoszenia będą przyjmowane do 3 lipca.

Wywóz odpadów od osób, które zgłosiły taką potrzebę, rozpocznie się w poniedziałek, 6 lipca. Równocześnie organizatorzy zbiórki proszą, aby sprzęt został wystawiony w miejscach widocznych i dostępnych dla firmy wywożącej oraz aby nie utrudniał przejścia pieszym i nie zagrażał bezpieczeństwu w ruchu drogowym

Jednocześnie przypominamy, że drobny sprzęt AGD, elektroniczny i elektryczny można nieodpłatnie przekazać do firmy „Polbud” (Czechowice-Dziedzice, ul. Górnicza 15, tel 032 214 17 09).

aka / czecho.pl

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.