czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2009
  • wyświetleń: 1435

Doradztwo dla przedsiębiorców

Wszystkich chętnych prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą i zainteresowanych dotacjami na realizację swoich zamierzeń, zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje w ramach punktu konsultacyjnego Regionalnej Izby Gospodarczej.

Reklama

Spotkania planowane są na poniedziałek, 28 września br. w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 1. Zainteresowanych konsultacjami prosimy o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 003, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ) do piątku, 25 września br. do godz. 13.00.

Regionalny Punkt Konsultacyjny w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa od października ubiegłego roku. W tym czasie z bezpłatnego doradztwa skorzystało już ponad stu zainteresowanych.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.