czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2009
  • wyświetleń: 1372

Przedsiębiorstwo Fair Play

Dwie firmy z naszej gminy, Termopian Sp. z o.o. oraz Lotos Czechowice S.A. ubiegają się o tytuł i certyfikat w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play 2009". Do XII edycja programu zgłosiło się 678 firm z całego kraju, w tym 110 z województwa śląskiego. Firmom działającym na terenie Czechowic-Dziedzic życzymy powodzenia.

Reklama

Celem programu jest wyróżnienie przedsiębiorstw działających zgodnie z zasadami etyki, poprawianie wizerunku Polskich firm poprzez promowanie laureatów w środkach masowego przekazu oraz na rynkach krajowych i zagranicznych, a także zachęcanie wszystkich przedsiębiorstw w Polsce do zachowań etycznych.

Tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" uzyskują firmy rzetelne, działające zgodnie z prawem i zasadami etyki w biznesie. Przyznane certyfikaty są świadectwem uczciwego postępowania w relacjach z klientami, kontrahentami, konkurencją, pracownikami, społecznością lokalną i budżetem państwa oraz obligują firmy do przestrzegania zasad fair play w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Podsumowanie konkursu nastąpi 4 grudnia br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" znajdują się na stronie www.fairplay.pl.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.