Wiadomości

  • 11 listopada 2009
  • wyświetleń: 1491

O dotacjach na rozwój Twojej firmy

Jest jeszcze w listopadzie szansa skorzystania z bezpłatnego doradztwa dla osób prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą. Zapraszamy na indywidualne konsultacje w punkcie konsultacyjnym katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej działającym w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, które odbędą się w poniedziałek, 16 listopada.

W trakcie konsultacji można uzyskać informacje m. in. na temat możliwości otrzymania przez przedsiębiorców dotacji ze środków unijnych. Konsultacje maja formę indywidualnego spotkania, trwającego około pół godziny. Od uruchomienia w ubiegłym roku Regionalnego Punktu Konsultacyjnego z doradztwa skorzystało już blisko dwustu zainteresowanych.

Wszystkich zainteresowanych najbliższymi konsultacjami prosimy o kontakt - najpóźniej do piątku, 13 listopada br., do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 3/3, pok. 8, tel. 032/214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ). Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.