czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 listopada 2009
  • wyświetleń: 2081

ENEMEF: Noc Zmierzchu i Wampirów

Artykuł sponsorowany:

Już wkrótce kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy! Niesamowita gratka dla fanów opowieści o wampirach - zwłaszcza tych, których urzekła pierwsza część Zmierzchu.

ENEMEF: Noc Zmierzchu i Wampirów


Podczas NOCY ZMIERZCHU I WAMPIRÓW premierowo zostanie pokazany jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - druga część Zmierzchu, czyli "Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu"! Idealny ENEMEF dla miłośników kłów i mrocznego klimatu!

Oto cały repertuar:
- Zmierzch
- Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu (PREMIEROWO)
- Underworld: Ewolucja

CENY BILETÓW
Od 15 do 25 zł (za całą noc w kinie - cztery filmy)! Więcej informacji na temat cen biletów znajdziesz pod adresem: http://enemef.pl title="Nocne Maratony Filmowe" target=_blank class=dodaj>http://www.enemef.pl
Przedsprzedaż biletów już działa, bilety można kupić w kasach kin. Jak zawsze na ENEMEFy nie ma możliwości rezerwacji biletów.

GDZIE I KIEDY:
Ten ENEMEF odbędzie się w weekend 20-21 listopada aż w 23 miastach jednocześnie! Kompletną listę miast, kin, adresów i telefonów znajdziesz pod adresem http://enemef.pl title="Nocne Maratony Filmowe" target=_blank class=dodaj>http://www.enemef.pl.
BIELSKO-BIAŁA: 20 listopada (piątek) od 23:30 do 6 rano: kino Kinoplex, ul. Mostowa 5

WIĘCEJ INFORMACJI
Więcej informacji na temat tego ENEMEFu, cen biletów, jak również głosowanie na kolejność emisji filmów znajdziesz pod adresem: http://enemef.pl title="Nocne Maratony Filmowe" target=_blank class=dodaj>http://www.enemef.pl - na stronie można również:
- zagłosować na repertuar kolejnych ENEMEFów,
- zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- wygrać zniżkę - przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilkaset zarejestrowanych na stronie osób - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

http://enemef.pl title="Nocne Maratony Filmowe" target=_blank class=dodaj>http://www.enemef.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.