Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2009
  • wyświetleń: 5626

Zatrzymany za handel narkotykami

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22-letniego czechowiczanina podejrzanego o handel marihuaną. Decyzją sądu diler trafił do aresztu. Za przestępstwo to grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową wspomagania przez swoich kolegów z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali dilera w jego czechowickim mieszkaniu. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze odnaleźli blisko 220 gram marihuany o „czarnorynkowej” wartości 6 tys. zł. Tym samym zapobiegli wprowadzeniu do obrotu ponad 500 porcji konsumpcyjnych tego narkotyku.

Ponadto funkcjonariusze odnaleźli w mieszkaniu dilera gotówkę pochodząca z handlu narkotykami, wagę elektroniczną i atrapę pistoletu. Na wniosek policji i prokuratury sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego. Za handel narkotykami grozi mu 10 lat więzienia. Stróże prawa zatrzymali też 23-letniego kolegę dilera, u którego odnaleziono 0,66 gr. marihuany. Za posiadanie środków odurzających sprawca może spędzić w więzieniu najbliższe 2 lata.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.