czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 stycznia 2010
  • wyświetleń: 4056

Zaginął 57-letni mieszkaniec Bielska

W poniedziałek nad ranem wyszedł z domu i dotychczas nie powrócił 57-letni bielszczanin Włodzimierz Libich zamieszkały przy ulicy Lermontowa 30. Zaginionego poszukują bielscy policjanci i rodzina.

Reklama

Zaginął 57-letni mieszkaniec Bielska
Włodzimierz Libich
fot. Policja


W dniu 4 stycznia około godziny 8.50 mężczyzna wyszedł z domu do jednego ze sklepów i banku mieszczącego się przy ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej. Krewnych poinformował, że wróci w ciągu godziny. Do domu jednak nie dotarł do tej pory i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Włodzimierz Libich to wysoki mężczyzna, ma około 200 cm wzrostu. Waży około 110 kilogramów, posiada krępą, muskularną budowę ciała. Jego twarz jest owalna, ma szpakowate, krótkie i proste włosy, widoczna jest łysina czołowa. Ma garbaty nos i widoczne braki w uzębieniu.

Cechy charakterystyczne, które mogą ułatwić odnalezienie zaginionego to: brak lewego oka oraz dwa nacięcia na szyi po usunięciu gruczołów chłonnych.

W chwili zaginięcia ubrany był w brązową kurtkę z kapturem (górna część koloru ciemnobrązowego), czarną wełnianą czapkę, niebieskie dżinsowe spodnie, szare buty typu adidas. Posiada przy sobie dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy, kartę NFZ, kartę emeryta oraz klucze do mieszkania.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej przy ulicy Komorowickiej 235, nr tel. (033) 8121300 lub najbliższą jednostki Policji - nr alarmowe 997, 112.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.