czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 marca 2010
  • wyświetleń: 1503

Bądź gotowa na wiosnę

Artykuł sponsorowany:

Zimowa aura dobiega końca, na dworze robi się coraz cieplej! Dlatego gdy pierwsze, wiosenne promienie słońca otulają nasze twarze wato się o siebie zatroszczyć i zaplanować wizytę u kosmetyczki i masażysty.

Szczególną uwagę należy poświęcić na pielęgnację ciała, dłoni i stóp. Warto skorzystać z oferty salonów urody, które profesjonalnie i kompleksowo, a jednocześnie bardzo przyjemnie przygotują nas na przywitanie pierwszych promieni słońca.

pless.home.pl/foto/news/dermika_4.jpg>

Eksperci przekonują, że podstawowym elementem pielęgnacji naszej skóry jest peeling, który złuszcza warstwę rogową naskórka. To szybki i wysoce efektowny zabieg, który odżywia skórę i przygotowuje do dalszej pielęgnacji ciała typu wellness oraz zabiegów specjalistycznych: modelująco- wyszczuplających. Niezwykle interesująco prezentuje się oferta DERMIKA Salon & Spa w Bielsku – Białej przy ulicy Wyspiańskiego 8. Wśród zabiegów każdy odnajdzie coś co będzie odpowiadało jego oczekiwaniom. Pomocą służą specjaliści którzy po konsultacji polecą zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry.

pless.home.pl/foto/news/dermika_5.jpg>

Zabiegi można zintensyfikować wykonując je w łóżku holistycznym MINERWA. które wykorzystując kosmetyczne i lecznicze właściwości wody, stanowi nieodzowny element kuracji antycellulitowej lub wyszczuplającej. Seans w połączeniu z koloroterapią i aromaterapią pomoże w pełni się zrelaksować.

W terapii antycellulitowej i wyszczuplającej szczególnie polecane są zabiegi Terapia Slim oraz Body de Luxe z preparatami na bazie Błota organicznego i Alg morskich – bogatych w bioflawonoidy, polifenole, L-karnitynę, kofeinę – wysoce skuteczne w walce uderzeniowej z nadmiarem tkanki tłuszczowej, dodatkowo wzbogacone w pantenol wzmacniający szkielet podporowy skóry. Przyspieszają metabolizm, doskonale nawilżając i zrewitalizując skórę.

pless.home.pl/foto/news/dermika_6.jpg>

Modelowaniu sylwetki służy wyjątkowe, opatentowane urządzenie BODY SOUND PROGRAM. Terapia łączy w sobie ultradźwięki z elektrostymulacją a efekty są najbardziej widoczne po zastosowaniu serii zabiegów dających efekt wyszczuplenia, ujędrnienia, detoksykacji oraz drenażu limfatycznego w wybranych przez klienta partiach ciała. Ultradźwięki wzmocnione dodatkowym działaniem indywidualnie dobranych ampułek ABT– reductor w zabiegu wyszczuplającym lub PRO-elastic dla poprawy elastyczności i jędrności skóry oraz w walce z rozstępami, wnikają w tkankę podskórną przyspieszając proces lipolizy tzn. spalania tkanki tłuszczowej, a elektrostymulacja prowokuje mięśnie do biernej gimnastyki oraz wywołuje efekt napięcia i uelastycznienia skóry, przede wszystkim wizualnego wymodelowania i wyszczuplenia sylwetki.

Polecamy go zwłaszcza teraz, kiedy przygotowaliśmy specjalną ofertę na serię zabiegów. Więcej szczegółów pod www.bielsko-biala.dermikasalony.pl/index.php/promocja.html target=_blank class=dodaj>www.bielsko-biala.dermikasalony.pl/index.php/promocja.html.

pless.home.pl/foto/news/dermika_7.jpg>

Przyjmij nasze zaproszenie do DERMIKA Salon & Spa. Podaruj sobie odrobinę luksusu i pozwól nam przygotować Twoje ciało na powitanie wiosny ….

Zapraszamy serdecznie :)

------------------

Dermika Salon & Spa
Bielsko-Biała
ul Wyspiańskiego 8
tel. 33 810 69 89
www.bielsko-biala.dermikasalony.pl target_blank class=dodaj>www.bielsko-biala.dermikasalony.pl
e-mail: bielsko-biala@dermikasalony.pl