czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2010
  • wyświetleń: 6003

Kobieta zaatakowana przez dwa psy

Dwa psy zaatakowały w minioną sobotę w Kaniowie na ulicy Żwirowej mieszkankę tej miejscowości. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Reklama

Jak donosi portal gminabestwina.info, agresywne zwierzęta nie należą do bezpańskich, a zostały lekkomyślnie wypuszczone przez swojego właściciela, który wyjechał z domu na kilka godzin, pozostawiając je całkowicie bez opieki. Nie wiadomo, czy psy są szczepione, pogryzionej kobiecie założono kilkanaście szwów, a być może czeka ją jeszcze seria bolesnych zastrzyków.

Niestety nie jest to pierwszy taki przypadek w tym miejscu. Już wcześniej, w grudniu ubiegłego roku, te same psy zaatakowały przechodzącego ulicą Żwirową mężczyznę. Poszkodowany zgłosił zdarzenie na policji, jednak nikt nie zaobserwował, by właściciel poniósł konsekwencje - informuje portal gminabestwina.info.

Dopiero po sobotnim pogryzieniu funkcjonariusze pojawili się na miejscu z hyclami. Jednakże psy zdążyły się schować w garażu na posesji właściciela, a tam już hyclom nie wolno było interweniować.

aka / czecho.pl, źródło: gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.