Wiadomości

  • 1 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 8511

Ciotka Berta zastąpi Wujka Franka

Prima aprilis:

Wujka Franka zastępuje Ciotka Berta. To rezultat nacisków, którym został poddany właściciel serwisu ogłoszeniowego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Bronowie.

Ciotka Berta zastąpi Wujka Franka


"Z uwagi na rolę kobiet w życiu społecznym i kulturalnym powiatu bielskiego sprzeciwiamy się nierówności płci, dyskryminacji kobiet i domagamy się żeńskiego odpowiednika serwisu ogłoszeniowego Wujek Franek. (...) Jeśli warunek nie zostanie spełniony, będziemy zmuszone do walczenia o nasze prawa, organizując pikietę, a nawet interweniując w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości" - brzmi fragment listu nadesłanego w tym tygodniu do firmy pless intermedia przez Koło Gospodyń Wiejskich w Bronowie.

Wyprzedzając ewentualne zgromadzenia oraz niesnaski firma pless intermedia z początkiem tego miesiąca zdecydowała się uruchomić żeński odpowiednik serwisu wujekfranek.pl. Od dnia dzisiejszego ogłoszenia drobne będą dostępne pod adresem http://www.ciotkaberta.pl target=_blank class=dodaj>http://www.ciotkaberta.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.