Wiadomości

  • 7 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 899

Mistrzostwa Ratowników Drogowych

Automobilklub Śląski – Koło w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza serdecznie na I Eliminację Okręgowych Mistrzostw Ratowników Drogowych PZM Okręgu Katowickiego, która odbędzie się na terenie Czechowic-Dziedzic, w sobotę 10 kwietnia.

Uczestnicy (dwuosobowe zespoły) pokonają trasę, na której zlokalizowane będą dwie próby medyczne – udzielanie pierwszej pomocy ofiarom pozorowanych wypadków, oraz próba sportowa – przejazd wytyczonej trasy na czas. Zawodnicy będą mieli za zadanie zabezpieczyć miejsce wypadku oraz udzielić fachowej pomocy poszkodowanym.

Próby odbywać się będą na placu Jana Pawła II, oraz na terenie MOSiRu przy ul. Legionów. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie pływalni miejskiej „Wodnik”.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców do kibicowania zawodnikom. Podczas prób medycznych będzie można zobaczyć jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych, co może okazać się potrzebne każdemu z nas.

Harmonogram zawodów:
Próba medyczna 1 (pl. JP II) - 11.43
Próba medyczna 2 (parking basenu MOSiR) - 12.36
Próba sportowa (parking przy stadionie MOSiR) - 12.59

aka / czecho.pl, źródło: Automobilklub Śląski w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.