Reklama

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1076

Vita Life: Turniej kręgli i bilarda

W dniu 10 kwietnia na Kręgielni Wodnik odbędą się 2 turnieje z cyklu Vita Life Championship.

Vita Life: Turniej kręgli i bilarda


Od godziny 11 rozpocznie się turniej w kręgle. Tym razem będzie on przeprowadzany w 2 kategoriach: do lat 16 oraz open. Jest to szansa dla najmłodszych aby spróbowali swoich szans w tej dyscyplinie sportu a przy okazji zdobyli nagrody. W kategorii open tak jak dotychczas zawodnicy zbierają punkty, które zaliczane są do klasyfikacji generalnej całego cyklu. Do końca pozostały jeszcze tylko 2 turnieje. Wpisowe na turniej wynosi 10zł. Zapisy do soboty do godziny 11. Serdecznie zapraszamy.

Natomiast od godziny 16 30 na stołach rozpoczną bilardziści. Sytuacja w klasyfikacji generalnej jest bardzo ciekawa. Czy tym razem ktoś pokona lidera? Do tej pory nie udało się to nikomu w finale. Liderowi cyklu wystarczą 3 punkty by już w najbliższym turnieju zapewnić sobie mistrzostwo. Walka o pozostałe miejsca na podium pozostaje otwa rta gdyż ubiegają się o nie jeszcze 4 zawodnicy. Do końca turnieju zostały jeszcze 2 turnieje. Wpisowe na turniej wynosi 10złotych, w dniu turnieju 15 złotych. Serdecznie zapraszamy.

Klasyfikacje, zdjęcia oraz opisy turniejów na stronie http://www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife target=_blank class=dodaj>http://www.mrm.czechowice-dziedzice.pl/vitalife.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.