czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 3987

Mojelokum.pl - serwis nieruchomości

Serwis mojelokum.pl, odwiedzany każdego dnia przez kilka tysięcy osób, otrzymał nową szatę graficzną oraz kilka nowych i bardzo przydatnych opcji. Teraz zamieszczanie i wyszukiwanie ogłoszeń jest jeszcze łatwiejsze, a sama strona czytelniejsza.

Mojelokum.pl - serwis nieruchomości


Mojelokum.pl zmieniło swój wygląd, co sprawia, że jest jeszcze bardziej przejrzyste. W śląskim serwisie nieruchomości wprowadzono nowy podział, dzięki czemu łatwiej znaleźć interesującą działkę, mieszkanie lub dom. Oferty można także filtrować poprzez wybór lokalizacji.

Tak jak wcześniej oferta może zostać wzbogacona o zdjęcia, opis i dane kontaktowe. Dodatkowo pojawiła się możliwość zamieszczenia mapki, która pozwoli określić, gdzie znajduje się pożądana nieruchomość.

W śląskim serwisie nieruchomości Mojelokum.pl publikowane są również statystyki cen mieszkań. Dzięki temu można porównać jak kształtuje się cena za metr kwadratowy w Czechowicach-Dziedzicach.

www.mojelokum.pl target=_self class=dodaj>www.mojelokum.pl - zapraszamy.

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.