Wiadomości

  • 10 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1241

Sukcesy szkolnych miniprzedsiębiorstw

Dwie firmy - AngelArt i Zaczarowany ołówek - z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo Produkcik 2010 w Warszawie.

W kwalifikacjach oceniane były przesyłane w każdym miesiącu raporty z działalności firm oraz dodatkowo przygotowana prezentacja. Bardzo wysoko zostało ocenione również miniprzedsiębiorstwo RAM-less, a otrzymana przez nie ilość punktów była wystarczająca do zakwalifikowania się do finałów, lecz niestety w związku z punktem regulaminu konkursu mówiącym, że szkołę mogą reprezentować co najwyżej dwa miniprzedsiębiorstwa, firma ta nie mogła zostać zakwalifikowana.

Finalistom gratulujemy i życzymy sukcesów w Warszawie. Finał odbędzie się w Warszawie w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w dniach 10-12 czerwca.

aka / czecho.pl, źródło: loczedze.kvs.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.