Wiadomości

  • 3 maja 2010
  • wyświetleń: 3532

Urząd Miejski szuka naczelnika

Urząd Miejski poszukuje Naczelnika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu. Nabór na wolne stanowisko ogłosił Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Osoba, która zostanie wybrana, będzie odpowiedzialna między innymi za: przygotowywanie i wydawanie materiałów promujących gminę, organizację przedsięwzięć promujących gminę oraz udział w imprezach targowych, wystawach, konferencjach i konkursach. Będzie także pełniła nadzór nad współpracą kulturalną i sportową z miastami partnerskimi oraz ze stowarzyszeniami i związkami. Dodatkowo na liście zadań znajdą się: realizacja zadań z zakresu kultury i sztuki oraz z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki, a także organizacja i obsługa imprez kulturalnych i sportowych, których realizatorem jest UM.

Wcześniej kandydat musi spełnić szereg warunków. Wymagane jest wyższe wykształcenie, odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Mile widziana będzie znajomość języków obcych oraz sumienność, obowiązkowość, operatywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista i odporność na stres.

Dokumenty należy składać do 7 maja w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w biurze podawczym (parter budynku głównego przy Placu Jana Pawła II 1) lub drogą pocztową na adres: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice z dopiskiem: „Nabór na stanowisko naczelnika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach”.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.