czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2010
  • wyświetleń: 3615

Złodzieje w rękach policji

Policjanci z Czechowic-Dziedzic ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież elektronarzędzi z jednego z domów w Zabrzegu. Za przestępstwo to grozi im 5 lat więzienia. W niedzielę prokurator zastosował wobec złodziei dozór policyjny.

Do kradzieży doszło w zeszłym tygodniu. Sprawcy przedostali się do domu przy ulicy Stadionowej przez otwarte okno. Ich łupem padły elektronarzędzia i sprzęt radiowo-telewizyjny o wartości 3 tysięcy złotych.

Powiadomieni o kradzieży czechowiccy policjanci szybko ustalili sprawców tego przestępstwa. Okazali się nimi notowani już wcześniej mieszkańcy Zabrzega w wieku 24 i 29 lat. W czasie przeszukań policjanci odzyskali skradzione przez nich przedmioty.

Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Za kradzież cudzego mienia mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.